OK
MVC  چيست؟
Model Views Controllers اسم کامل مدل MVC است. تکنولوژي جديدي در ASP.net براي بهبود امر طراحي سايت مي باشد. که هر کدام از اين ها مستقل هستند و در انتها کار به هم وصل مي شوند. MVC بر روي معماري چند لايه اي جهت جداسازي قسمته ها مختلف برنامه قرار ميگيرد. اين مفهوم فقط براي برنامه نويسان ASP.net تازگي دارد چرا که قبل از آن زبان هاي جاوا، PHP و بسياري ديگر از پلت فرم ها اين ويژگي را دارا بوده اند.
1397/02/18
ويپ (VOIP)چيست؟
ويپ(VOIP) مخفف Voice Over Internet Protocol به معني صداي تحت شبکه است که امکان استفاده از اينترنت براي مکالمات تلفني را فراهم مي نمايد.که در واقع ويپ سيگنال هاي آنالوگ صوتي تلفن را به داده هاي ديجيتالي تبديل مي کند. VoIP همانند يک تلفن عادي عمل ميکند با اين تغيير که بجاي استفاده از خطوط شرکت هاي مخابراتي، تماس هاي تلفني را از طريق اينترنت پر سرعت به به تلفن شما انتقال مي دهد.
1397/02/16
پروتکل امن يا SSL چيست؟
SSL يا Secure Socket Layer يکي از پروتکل هاي انتقال اطلاعات در وب و بين يک مرورگر و يک سرور است و انتقال اطلاعات را به صورت امن تضمين مي نمايد.
1397/02/15
افزايش رنک الکسا
اين روزها دغدغه بسياري از مديران افزايش رنک الکساي سايت است که فشار زيادي را به روي سئو کاران وارد مي کند. با رعايت نکته زير مي توانيد رنک الکساي سايت خود را به شکل ويژه اي افزايش دهيد.
1396/06/28
استارت آپ هاي معروف دنيا چه سياست هايي را دنبال کردند؟
استارت‌آپ‌هاي معروف دنيا از روش‌هاي مختلفي براي ارائه محصول يا خدمات خود استفاده کرده‌اند. ايده‌هاي آن‌ها براي سنجش بازار و طي کردن فرآيند توسعه مشتري، مي‌تواند بسيار الهام‌بخش باشد.
1395/06/10
چگونه آيفون گم شده را پيدا کنيم؟
اگر شما آيفون، آي‌پد يا آيپادتاچ خود را گم کرديد يا فکر مي‌کنيد ممکن است دزديده شود، اقداماتي وجود دارد که مي‌تواند به شما کمک کند گوشي خود را پيدا کرده و از داده‌هايتان محافظت کنيد. شرکت اپل خدمتي را ارائه مي‌کند که بدين‌ترتيب شما مي‌توانيد از قابليت «Find My iPhone» براي پيدا کردن دستگاه خود استفاده کنيد و اقدامات ديگري نيز انجام دهيد که مي‌تواند به شما کمک کند آن را بازيابيد و اطلاعات خود را در امنيت نگه داريد.
1395/06/06